Animacja 2d
Tworzenie gier 2D i 3D

Montaż filmu
Grafika 3D
Tworzenie muzyki
Kcik pocztkujcego

Gimp Import plików do Windows Movie Maker

  Widnows Movie Maker jest programem, który w sposób niezwykle prosty pozwala na łączenie kilka filmików w jeden duży z dodatkową możliwością edycji oraz poprawienia jakości materiału wejściowego. W artykule zajmiemy się importem plików.

    Podstawową rzeczą jaką musimy zrobić na początku by móc pracować nad filmami jest załadowanie ich do programu. Ukazujemy to poniżej.

Import plików do Windows Movie Maker

Zauważmy, że możemy importować tam zarówno: 

  • filmy
  • muzykę
  • zdjęcia.

movie_maker_01.jpg

By zaimportować film wystarczy "złapać go" w innym programie (np. w Explorator Windows lub np. Total Commander) przeciągnąć do Windows Movie Maker i upuścić w obszarze zaznaczonym obok lub też wybrać z menu górnego wybrać Plik->Importuj do kolekcji i odnaleźć na dysku plik z filmem, muzyką czy też grafiką.

U góry też widzimy przełącznik między Zadaniami i Kolekcjami, co zostało zaznaczone na czerowno. Warto się przy okazji przyjrzeć co nam to daje.

Gdy przełączymy na kolekcje otrzymujemy spis kolekcji, które możemy sami utworzyć, czyli posegregować sobie różne filmy, zdjęcia oraz ścieżki dźwiękowe w katalogi. Czyli np. materiały do filmu z wakacji umieszczamy w jednym katalogu, który intuicyjnie nazywamy np. wakacyjna wycieczka w góry.

movie_maker_02.jpg

Tu natomiast widzimy dodatkowo załadowane zdjęcie oraz widok lewego panelu przełączony na "Zadania".

Jak połączyć dwa filmy za pomocą przejściaCzytaj dalej: Import plików do Windows Movie Maker
Warning: include_once(includes/rss_fetch.php) [function.include-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/ekoinst/domains/pcwiedza.pl/public_html/grafika/includes/funkcje.php on line 531

Warning: include_once() [function.include]: Failed opening 'includes/rss_fetch.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php52/usr/share/pear:/opt/alt/php52/usr/share/php') in /home/ekoinst/domains/pcwiedza.pl/public_html/grafika/includes/funkcje.php on line 531

Różne

copyright © Pcwiedza.pl