Animacja 2d
Tworzenie gier 2D i 3D

Montaż filmu
Grafika 3D
Tworzenie muzyki
Kcik pocztkujcego

Gimp Jak utworzyć napisy końcowe w filmie?

    Napisy końcowe to bardzo ważny temat, dlatego też opiszemy tutaj w jaki sposób dodać je za darmo do naszego filmu. Może to być znakomite uzupełnienie do programu Lightworks, który w wersji podstawowej pozbawiony jest tej funkcjonalności.

    Kontynuując artykuł:  "Jak tworzyć napisy w filmie" utworzymy teraz napisy końcowe do naszego świeżo utworzonego filmu.

movie_maker_16.jpg

Wybieramy opcję z panelu bocznego "Utwórz tytuły lub napisy końcowe".

movie_maker_17.jpg

Następnie klikamy na "Dodaj napisy końcowe na końcu filmu".

movie_maker_21.jpg

Teraz w tabelce, która się pojawi wpisujemy napierw tytuł a  następnie kolejno napisy, które mają się w filmie na końcu pojawić. Z reguły będzie to napisy w stylu "W rolach głównych" a następnie będą po koleji wypisani aktorzy i bohaterowie, których oni grają.

Oczywiście w napisach końcowych można zmieniać rodzaj animacji a także kolor czcionki oraz tła podobnie jak w przypadku zwykłych napisów jakie tworzyliśmy w poprzednim artykule o tematyce: Jak tworzyć napisy w filmie? 

Zachęcam do samodzielnego testowania i prób.Czytaj dalej: Import plików do Windows Movie Maker
Warning: include_once(includes/rss_fetch.php) [function.include-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/ekoinst/domains/pcwiedza.pl/public_html/grafika/includes/funkcje.php on line 531

Warning: include_once() [function.include]: Failed opening 'includes/rss_fetch.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php52/usr/share/pear:/opt/alt/php52/usr/share/php') in /home/ekoinst/domains/pcwiedza.pl/public_html/grafika/includes/funkcje.php on line 531

Różne

copyright © Pcwiedza.pl