Ta strona stosuje pliki cookies. Poczytaj co to jest w polityka cookies

Kursy i tutoriale wideo informatyczne


Kącik początkującego
Dobre programy - tutoriale
Programy biznes
Programowanie PHP

nauczycieli Blender 3d - kurs

     Istnieje wiele programów mniej lub bardziej zaawansowanych do tworzenia grafiki 3D. Kilka z nich to prawdziwe "kombajny" cena ich też jest dość wysoka. W naszym kursie zajmiemy się jednym z najbardziej profesjonalnych narzędzi do tworzenia grafiki 3D, który dodatkowo jest całkowicie darmowy. Mowa tu oczywiście o Blenderze 3D.

    Zaletą tego programu jest duże wsparcie społeczności, spora popularność i ogromne możliwości. Ten kto śledzi jego rozwój z pewnością zauważy, że ciągle powstają nowe wersje tego pożytecznego programu.
Patrząc na polskie warunki to programy takie jak 3D Studio Max, Lightwave, czy też Maya są dość drogie. Przykładowo 3D Studio Max kosztuje kilkanaście tysięcy zł.

Ci którzy grafiką 3D zajmują się profesjonalnie i na codzień pracując w studiach graficznych być może wybiorą któryś z powyższych programów. Niemniej jednak na grafikę 3D istnieje spore zapotrzebowanie nawet w niewielkich firmach o niewielkich budżetach. Wówczas Blender 3D wydaje się być najlepszym rozwiązaniem o ogromnych możliwościach i o ciągłym rozwoju.

Wbrew pozorom nie jest to jakieś banalne oprogramowanie, lecz profesjonalne narzędzie i jego darmowość wcale nie jest jedyną jego zaletą. Jeśli ktoś tak myśli to jest w błędzie. Spróbujemy to udowodnić podczas naszego kursu, mam nadzieję, że się to uda.

Zapraszamy już wkrótce na kontynuację kursu.


copyright © Pcwiedza.pl