Animacja 2d

Montaż filmu
Grafika 3D
Tworzenie muzyki
Kcik pocztkujcego

Gimp Program od obróbki filmów - tutorial

     Program Adobe Premiere Elements mogę zaliczyć, oczywiście jest to moje zdanie do jednego z najlepszych jakich używałem. Z powodu możliwości jakie ten program nam daje to z wszystkich, które tu opisuje wydaje się być programem dającym największą kontrolę nad tym co robimy.

     Oczywiście ciężko jest ocenić w 100 procentach wszystko, gdyż jedne rzeczy program może robić lepiej ten a inne konkurencyjny. Jednak zaletą programu Adobe Premiere Elements jest to, że choć musimy zapłacić za jego licencję a w przypadku np. Lightworks, który możemy mieć za darmo to jednak Premier wygrywa tym, że kupujemy go jeden raz i mamy w zupełności wystarczający program do obróbki wideo natomiast Lightworks w przypadku licencji darmowej niestety ma spore ograniczenia takie chociażby jak problemy z napisami i trzeba korzystać z dodatkowych programów żeby to ominąć lub też wykupić licencję, która wygasa po roku domagając się kolejnej wpłaty jeśli chcemy dalej z niego korzystać...

Adobe Premiere Elements daje sporo możliwości a zaawansowani użytkownicy z pewnością docenią mechanizm, który pozwala precyzyjnie sterować dynamiką pojawiania się efektów specjalnych za pomocą krzywych Beziera.

Oczywiście do testów i nauki nie musimy od razu kupować Adobe Premiera. Wystarczy pobrać 30 dniową wersję próbną tego programu i intensywie go przetestować i samemu przekonać się o możliwościach i jakości tego programu. Zachęcam zatem do testów i prób.

Import filmów do Adobe Premier Elements

     By wgrać pliki do Adobe Premier Elements wystarczy przeciągnąć pliki z filmami na otworzoną zakładkę "ProjectAssets" jak to widać obok na zdjęciu.

adobe_premiere_elements.jpg


Różne

copyright © Pcwiedza.pl