Animacja 2d
Tworzenie gier 2D i 3D

Montaż filmu
Grafika 3D
Tworzenie muzyki
Kcik pocztkujcego

Gimp Celtx - tworzenie scenariuszy filmowych

    Gdy zajmujemy się produkcją filmów lub też tworzymy scenariusze dla filmów to prawdopodobnie będziemy chcieli skorzystać z programu, który ułatwi nam to zadanie. Takim programem i do tego darmowym jest Celtx.

   Tworzenie scenariuszy filmowych lub do różnych sztuk np. teatralnych, które mają być odgrywane przez ludzi lub postacie tworzone cyfrowo za pomocą komputerów jest znacznie łatwiejsze w dedykowanym programie niż w edytorze tekstu ogólnego przeznaczenia. Taki program daje nam wiele udogodnień a także trzyma się formy jaka jest wymagana w danym gatunku literackim i wiele spraw pamięta za nas.

Poza tym pozwala na np. wypisanie wszystkich wypowiedzi danego aktora w jednym miejscu itp.

Zachęcamy do nauki tego programu wszystkim, którzy zajmują się zawodowo, czy też amatorsko pisaniem scenariuszy.

celtx.jpgJego wygląd można zobaczyć obok na zdjęciu. Wgrany jest też przykładowy scenariusz obok. Jak widać utrzymuje on i niejako wymusza strukturę jaka jest wymagana w scenariuszach a dzięki temu odpada nam ciągłe pamiętanie i troska o poprawianie układu tekstu.

Na razie prezenutjemy jedynie wygląd tego programu, ale myślę, że w niedalekiej przyszłości utworzymy dla Państwa kurs jego obsługi. Zapraszamy już wkrótce.
Warning: include_once(includes/rss_fetch.php) [function.include-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/ekoinst/domains/pcwiedza.pl/public_html/grafika/includes/funkcje.php on line 531

Warning: include_once() [function.include]: Failed opening 'includes/rss_fetch.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php52/usr/share/pear:/opt/alt/php52/usr/share/php') in /home/ekoinst/domains/pcwiedza.pl/public_html/grafika/includes/funkcje.php on line 531

Różne

copyright © Pcwiedza.pl