Animacja 2d
Tworzenie gier 2D i 3D

Montaż filmu
Grafika 3D
Tworzenie muzyki
Kcik pocztkujcego

Gimp Eksport filmu - Windows Movie Maker

   Gdy wykonamy naszą pracę nad filmem wówczas możemy go wyeksportować, by dało się go zapisać w postaci jednego pliku filmowego i uruchomić np. na DVD czy przesłać do kogoś innego.

Gdy utworzymy film i efekt jego jest zadowalający to możemy skorzystać z menu o nazwie "Zakończ pracę z filmem" w panelu bocznym.  

movie_maker_27.jpg

By zapisać film na dysku skorzystamy z funkcji "Zapisz na moim komputerze" i w nowo uruchomionym okienku wpisujemy nazwę filmu, wybieramy w jakim katalogu na dysku go zapisać i dajemy dalej.

movie_maker_29.jpg

W następnym etapie możemy dostosować jakość pliku wynikowego do naszych potrzeb. Stadardowo wyświetli się tylko jedna opcja "Najlepsza jakość odtwarzania..." dlatego by mieć więcej możliwości klikamy na napis "pokaż więcej opcji..." Wtedy pojawią się dodatkowe opcje co jest widoczne obok na zdjęciu.

Zauważmy, że na dole tego okienka widać jaki obecnie rozmiar będzie miał wynikowy plik. Możemy jednak to zmienić wpisując w drugiej opcji "Dopasuj optymalnie do rozmiaru pliku" wpisując np. 1MB. Wówczas program dostosuje jakość pliku wideo do wielkości pliku. Oznaczać to będzie niestety utratę jakości no ale coś za coś...

Możemy też wybrać trzecią opcje która pozwala dostosować jakość wynikowego pliku według pewnych standardów np. "Wideo dla sieci LAN (1MB/s)". Po wybraniu odpowiedniej opcji film zostanie zapisany na dysku.

Inną dostępną opcją oprócz "Zapisz na moim komputerze" jest możliwość zapisania pliku na dysku CD/DVD lub też wysłanie go e-mailem, do sieci WWW lub też do kamery.

Czytaj dalej: Import plików do Windows Movie Maker
Warning: include_once(includes/rss_fetch.php) [function.include-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/ekoinst/domains/pcwiedza.pl/public_html/grafika/includes/funkcje.php on line 531

Warning: include_once() [function.include]: Failed opening 'includes/rss_fetch.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php52/usr/share/pear:/opt/alt/php52/usr/share/php') in /home/ekoinst/domains/pcwiedza.pl/public_html/grafika/includes/funkcje.php on line 531

Różne

copyright © Pcwiedza.pl