Animacja 2d
Tworzenie gier 2D i 3D

Montaż filmu
Grafika 3D
Tworzenie muzyki
Kcik pocztkujcego

Gimp Jak dodać narrację do filmu?

     Gdy tworzymy film o np. naszym dziecku to może zaistnieć potrzeba komentowania niektórych fragmentów filmu. Wówczas z pomocą przychodzi nam opcja narracji, która jest dostępna w programie Windows Movie Maker.

    Dodanie narracji to nic innego jak tylko dodanie ścieżki dźwiękowej, którą tworzymy za pomocą mikrofonu komentując to co się dzieje na ekranie monitora.

movie_maker_14.jpg

Narrację uruchamiamy klikając na malutkim mikrofonie nad osią czasu. Dla ułatwienia jego zlokalizowania zaznaczyłem to czerwoną elipsą.

Uruchomi się wówczas okienko takie jak obok. Pozwala ono na dostosowanie głośności nagrywania oraz podstawowe jego ustawienia.

Oczywiście urządzenie audio na różnych komputerach może mieć inną nazwę.

By zacząć nagrywać wystarczy tylko wcisnąć guzik Rozpocznij narrację i mówić do mikrofonu to co ma się znaleźć w filmiku. Gdy skończymy naszą narrację wówczas klikamy na guzik "Zatrzymaj narrację."

W ten sposób możemy utworzyć dodatkową ścieżkę audio w której skomentujemy to co się dzieje na filmie lub też podamy jakieś inne informacje widzowi.

Czytaj dalej: Import plików do Windows Movie Maker
Warning: include_once(includes/rss_fetch.php) [function.include-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/ekoinst/domains/pcwiedza.pl/public_html/grafika/includes/funkcje.php on line 531

Warning: include_once() [function.include]: Failed opening 'includes/rss_fetch.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php52/usr/share/pear:/opt/alt/php52/usr/share/php') in /home/ekoinst/domains/pcwiedza.pl/public_html/grafika/includes/funkcje.php on line 531

Różne

copyright © Pcwiedza.pl