Animacja 2d
Tworzenie gier 2D i 3D

Montaż filmu
Grafika 3D
Tworzenie muzyki
Kcik pocztkujcego

Gimp Jak wyostrzyć film?

   Jak wyostrzyć film? Z programem Virtual Dub nie będzie to trudne. Zapraszamy do lektury.

    Niekiedy nagrany przez nas film może być nieco rozmazany. Nie musimy się już więcej z tym godzić ale jest możliwość wyostrzenia go podobnie jak wyostrza się rozmazane zdjęcia. Jak tego dokonać? Bardzo prosto róznież za pomocą filtrów.

virtual_dub_06.jpg

Otwieramy film my skorzystamy z już otwartego filmu już rozjaśnionego i dokonamy zmiany ostrości na nim. Znów uruchamiamy filtry: Video->Filtry... a następnie button Add... i z listy widocznej obok wybieramy filtr "Sharpen", czyli wyostrz.

virtual_dub_07.jpg

W uruchomionym oknie znów klikamy na Show Preview i ustawiamy suwak w satysfakcjonującym nas miejscu.

virtual_dub_08.jpgEfekt końcowy widać obok. Film po prawej stronie został nieco wyostrzony. Warto przetestować to w praktyce - załaduj więc do programu wideo, które jest nieco rozmazane i popróbuj co da się z nim zrobić.

Teraz zapraszamy do kolejnego artykułu ukazującego jak zmienić kolory filmu.

Czytaj dalej: Jak rozjaśnić film?
Warning: include_once(includes/rss_fetch.php) [function.include-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/ekoinst/domains/pcwiedza.pl/public_html/grafika/includes/funkcje.php on line 531

Warning: include_once() [function.include]: Failed opening 'includes/rss_fetch.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php52/usr/share/pear:/opt/alt/php52/usr/share/php') in /home/ekoinst/domains/pcwiedza.pl/public_html/grafika/includes/funkcje.php on line 531

Różne

copyright © Pcwiedza.pl