Animacja 2d
Tworzenie gier 2D i 3D

Montaż filmu
Grafika 3D
Tworzenie muzyki
Kcik pocztkujcego

Gimp Lightworks - obróbka wideo

    Lightworks jest programem do obróbki wideo, który występuje w dwóch wersjach: darmowe i płatnej. Jest chyba najbardziej zaawansowanym darmowym programem na platformę Windows, którego specjalizacja to obróbka wideo.

     Program ten daje naprawdę duże możliwości i ma całkiem sporą historię istnienia, bo od wielu wielu lat korzystali z niego specjaliści zajmujący się tematyką składania i montażu wideo, również ci profesjonalni a może przede wszystkim oni.

Choć istnieje darmowa wersja programu to trzeba mieć na uwadzę to, że program ten nie jest w 100 procentach funkcjonalny i wobec płatnej wersji niestety ma dotkliwe ograniczenie. Darmowa wersja wymaga od nas niekiedy sięgnięcie po dodatkowy program, który wesprze działanie tego programu jak to ma miejsce przykładowo przy dodawaniu opisów do filmu.
Jeśli dla użytkownika nie stanowi to żadnego problemu to wraz z zainstalowaniem Lightworksa otrzymuje potężne narzędzie do obróki wideo. Warto więc go umieścić na naszym dysku i przetestować czy odpowiada nam jego styl i możliwości.

Program posiada wiele filtrów oraz możliwości takich chociażby ja zmiana kolorów filmu a także wyostrzanie, zastosowanie wielu ciekawych przejść, obsługę ścieżek audio i wiele wiele innych bardzo przydatnych właściwości.

No cóż ściągnij program i przekonaj się sam! Za jakiś czas mam w planie zrobić kurs tego programu, by nieco przyliżyć jego funkcjonalność.
Warning: include_once(includes/rss_fetch.php) [function.include-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/ekoinst/domains/pcwiedza.pl/public_html/grafika/includes/funkcje.php on line 531

Warning: include_once() [function.include]: Failed opening 'includes/rss_fetch.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php52/usr/share/pear:/opt/alt/php52/usr/share/php') in /home/ekoinst/domains/pcwiedza.pl/public_html/grafika/includes/funkcje.php on line 531

Różne

copyright © Pcwiedza.pl