Programy biznes
Kcik pocztkujcego

Gimp EssentialPIM - Planowanie dnia program

    Dziś opisujemy znakomity program do harmonogramowania, czyli do planowania dnia. EssentialPIM w wersji podstawowej jest programem darmowym i dzięki wielu przydatnym funkcjom bardzo dobrze nadaje się do tego celu.

harmonogram_01.jpg       Dobrze działające przypomnienia, zadania cykliczne, polska wersja językowa i wiele innych udogodnień sprawiają, że program jest godny polecenia i opisania na łamach tego portalu.

Tym, którzy pracują przy komputerze program śmiało zastępuje tradycyjny kalendarz i pozwala na zapamiętywanie konkretnych zadań na konkretny dzień czy dni/tygodnie/miesiące czy nawet lata.

Program po uruchomieniu wygląda tak jak wyżej z tym, że wpisałem już do niego pierwsze zadanie.

harmonogram_02.jpgJeszcze ciekawiej wygląda  w formie kalendarza. Zobaczmy sami na zdjęcie obok. Podobnie jak w tradycyjnym papierowym terminarzu możemy wpisać dane zadanie do wykonania i dodatkowo możemy uruchomić powiadomienia np. 15 minut przed zakończeniem poprzedniego z informacją o tym, że za te 15 minut trzeba zacząć nowe. Szczególnie ważne jest to przed spotkaniami na które musimy mieć trochę czasu, by dotrzeć np. do klienta lub do innego dojechać do wyznaczonego miejsca spotkania w przypadku spotkań poza biurem.

Jeśli udało mi się państwa zainteresować tym programem i uznaliście, że przyda się on Wam w codziennej pracy i życiu to zapraszam teraz na kurs programu do harmonogramowania czyli do EssentialPIM.
Warning: include_once(includes/rss_fetch.php) [function.include-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/ekoinst/domains/pcwiedza.pl/public_html/programy-biznes/includes/funkcje.php on line 519

Warning: include_once() [function.include]: Failed opening 'includes/rss_fetch.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php52/usr/share/pear:/opt/alt/php52/usr/share/php') in /home/ekoinst/domains/pcwiedza.pl/public_html/programy-biznes/includes/funkcje.php on line 519

Różne

copyright © Pcwiedza.pl