Ta strona stosuje pliki cookies. Poczytaj co to jest w polityka cookiesTworzenie gier 2D i 3D
Animacja 2d
Grafika 3D
Tworzenie muzyki

Kącik początkującego

Gimp Program do robienia gier - Unity 3d

    Unity3D to wspaniałe środowisko do tworzenia trójwymiarowych gier oraz aplikacji multimedialnych. Jego duże możliwości przyciągają wielu programistów. My również zachęcamy naszych czytelników do zapozania się z tym gotowym silnikiem do tworzenia gier.

    Ogromną zaletą tego silnika są jego ogromne możliwości oraz to, że w podstawowej wersji jest on dostępny za darmo! Tak więc nie trzeba na początek wydawać tysięcy złotych na to by działać. Gdy wersja podstawowa nie będzie nam wystarczać wówczas możemy dokupić wersję płatną.

Dodatkową rzeczą jest to, że możemy też dokupić dodatki, które pozwolą tworzyć aplikacje i gry na mobilne systemy, co jest ciekawą opcją, bo możemy sprzedawać gry na np. iPhone lub urządzenia z systemem Android.

unity3d.jpgWygląd programu możemy podziwiać obok na zdjęciu.

Programista może używać 3 języków

  • C#
  • JavaScript
  • Boo

Duża uniwersalność, to że jest darmowy oraz udostępnia różne języki w sobie sprawia, że Unity3d zdobywa coraz to większą popularność.
Warning: include_once(includes/rss_fetch.php) [function.include-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/ekoinst/domains/pcwiedza.pl/public_html/tworzenie-gier/includes/funkcje.php on line 548

Warning: include_once() [function.include]: Failed opening 'includes/rss_fetch.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php52/usr/share/pear:/opt/alt/php52/usr/share/php') in /home/ekoinst/domains/pcwiedza.pl/public_html/tworzenie-gier/includes/funkcje.php on line 548

Różne

copyright © Pcwiedza.pl