Ta strona stosuje pliki cookies. Poczytaj co to jest w polityka cookiesTworzenie gier 2D i 3D
Animacja 2d
Grafika 3D
Tworzenie muzyki

Kącik początkującego

Gimp Lmms - tworzenie muzyki

    LMMS, czyli Linux MultiMedia Studio to świetny program służący tworzenia muzyki pozwalający na dodawanie ścieżek, sampli o ogromnych możliwościach a do tego całkowicie darmowy!

   Linux MultiMedia Studio to wbrew pozorom program nie tylko dla Linuxa jest on dostępny również dla Windowsa. Warto go ściągnąć u siebie na dysk i nauczyć się jego obsługi.

Dzięki wielu wbudowanym funkcjom oraz możliwością dogrywania pluginów program ma bardzo duże możliwości.

lmms.jpgJego wygląd ukazany jest obok na zdjęciu. Jak widać ma dość sporo opcji.
Program zawiera również sporo sampli, które możemy dodawać do naszego projektu a także zmieniać ich tonację i wiele innych parametrów. W niedalekiej przyszłości postaramy się bardziej przybliżyć możliwości tego programu.
Warning: include_once(includes/rss_fetch.php) [function.include-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/ekoinst/domains/pcwiedza.pl/public_html/tworzenie-gier/includes/funkcje.php on line 548

Warning: include_once() [function.include]: Failed opening 'includes/rss_fetch.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php52/usr/share/pear:/opt/alt/php52/usr/share/php') in /home/ekoinst/domains/pcwiedza.pl/public_html/tworzenie-gier/includes/funkcje.php on line 548

Różne

copyright © Pcwiedza.pl