Ta strona stosuje pliki cookies. Poczytaj co to jest w polityka cookies

Kursy i tutoriale wideo informatyczne


Kącik początkującego
Dobre programy - tutoriale
Programy biznes
Programowanie PHP

nauczycieli Darmowe konto bankowe

    Załóż darmowe konto bankowe internetowe. Zero opłat od wielu lat. Dodatkową korzyścią jest to, że oprócz tego, że w porównaniu do płatnego konta oszczędzamy co miesiąc pewną kwotę to dotatkowo oszczędzamy czas nie musząc biegać na pocztę, czy do banku, by opłacić rachunek za prąd, telefon, czy też czynsz.

    Kwoty za konto bankowe wbrew pozorom nie są małe bo w skali roku te 10zł urasta do kwoty 120zł. Jeśli korzystamy z płatnego konta bankowego już np. 6 lat to straciliśmy w tym czasie 720zł..., nie mówiąc już o czasie jaki potencjalnie trzeba było przeznaczyć na poczcie by opłacić swoje rachunki. Konto nie wymaga żadnych wpłat, więc gdyby nawet przez jakiś czas konto stało puste to nic na tym nie tracimy.
Uwaga. Konto jest darmowe, jednak gdy zamawiamy do niego kartę debetową to by za nią nie płacić musimy co miesiąc dokonać nią (lub inną kartą mbanku) płatności min. 100zł/miesiąc, czyli np. w sklepie spożywczym...

Jeśli chcesz możesz założyć konto już teraz klikając poniżej na button "Otwórz eKonto", by otworzyć darmowe konto bankowe. Nie trzeba nawet wychodzić z domu, kurier sam przywiezie umowę: 


copyright © Pcwiedza.pl