Ta strona stosuje pliki cookies. Poczytaj co to jest w polityka cookies

Kursy i tutoriale wideo informatyczne


Kącik początkującego
Dobre programy - tutoriale
Programy biznes
Programowanie PHP

nauczycieli Internetowe konto bankowe

    Będąc ostatnio na poczcie próbowałem odebrać list polecony, gdyż nie udało się go otrzymać bezpośrednio od listonosza i musiałem podreptać na pocztę z awizem. No cóż jakaż była moja radość, gdy zobaczyłem kolejkę na poczcie, choć może nie była drastycznie duża, to jednak czas oczekiwania był znaczący niestety.

    Czekałem za osobą, która patrząc po druczkach wywnioskowałem dokonywała kilku przelewów. Trwało to okrutnie długo i pomyślałem sobie dlaczego nie każdy ma internetowe konto bankowe, które umożliwia nie dość, że prostsze to do tego znacznie szybsze rozwiązanie!

Zapłać swoje rachunki bez wychodzenia z domu przez Internet

      Za pomocą takiego konta bankowego można w krótkim czasie opłacić swoje rachunki i do tego jeszcze nie wychodząc z domu!
Dodatkowo jeśli potrzeba nam potwierdzenia nadania przelewu wystarczy wydrukować w dowolnej chwili taki przelew i już po sprawie. Gdy płacimy na poczcie to istnieje spore ryzyko, że takie potwierdzenie zgubimy i klapa. Nie wiem czy da się otrzymać dodatkowe potwierdzenie, ale jakoś nie mam ochoty tego sprawdzać.
Wiadomo starszym osobom, które nie mają dostępu do Internetu trudno jest się dziwić, dziwie się natomiast ludziom młodym, że nie korzystają z tego wygodnego sposobu zarządzania swoimi finansami.
Jednak i ludzie starsi przekonują się do wygody internetowego konta bankowego.


Zobacz inne:

copyright © Pcwiedza.pl