Ta strona stosuje pliki cookies. Poczytaj co to jest w polityka cookies

Kursy i tutoriale wideo informatyczne


Kącik początkującego
Dobre programy - tutoriale
Programy biznes
Programowanie PHP

nauczycieli Jak założyć konto bankowe

    Konto bankowe możemy założyć w bardzo prosty sposób przez sieć Internet. Nie wymaga to wiele pracy, lecz dobrze jest mieć przy sobie dokument w którym znajdziemy pesel i inne dane potrzebne do wypełnienia wniosku o konto bankowe.

    By uruchomić konto bankowe warto porównać oferty różnych banków i wybrać tą, która będzie nam najbardziej odpowiadać. Spis takich kont możemy znaleźć na stronie: spis kont bankowych.

Choć osobiście polecam konto bankowe mbanku eKonto ze względu na sporą liczbę zalet jakie posiada. Między innymi są to:

  • darmowe utrzymanie konta (pod warunkiem, że nie zamawiamy karty bankomatowej, lub dokonujemy nią płatności co najmniej za 100zł w miesiącu w przeciwnym razie za kartę zapłacimy 2zł/miesiąc).

  • bardzo dobrze rozwiązana strona zarządzania naszym kontem i gotówką,

  • wiele udogodnień w postaci stałych przelewów,

  • wiele osób ma to konto, więc przelewy zakupowe często idą praktycznie od ręki, czyli kupując towar w sklepie internetowym, gdy właściciel tego sklepu ma konto w tym samym banku otrzymuje natychmiast przelew i może nam wysłać towar od ręki, gdy jednak przelew idzie z innego banku to na jego dotarcie musi często czekać około 1 dnia, więc towar może być w tej sytuacji wysłany z opóźnieniem.Zobacz inne:

copyright © Pcwiedza.pl