Ta strona stosuje pliki cookies. Poczytaj co to jest w polityka cookies

Kursy i tutoriale wideo informatyczne


Kącik początkującego
Dobre programy - tutoriale
Programy biznes
Programowanie PHP

nauczycieli Program do obróbki muzyki

    Prezentujemy tu program Audacity, który jest rewelacyjny i do tego darmowy. Jest to program do obróbki muzyki i dźwięków.

     Pomimo, że otrzymujemy go za darmo jest to profesjonalne narzędzie umożliwiające nam stworzenie studia muzycznego.
Po doinstalowaniu dodatku, również darmowego, możemy zapisywać nasze nagrania, mixy, dźwięki w formacie mp3, a następnie edytować je w Audacity, lub odtwarzać je w odtwarzaczach mp3, czy chociażby w Winampie.
Do dyspozycji mamy wiele narzędzi, np. odszumianie, korekcja basu, sopranu i wiele wiele innych.

Program jest bardzo intuicyjny, pozwala na używanie standardowych skrótów klawiszowych występujących w innych programach, dzięki czemu nie musimy się uczyć od nowa i unikamy zamieszania.

audacity_01.jpg

Przykładowe okno widoku programu audacity. Możemy do programu załadować wiele ścieżek, a późnej złączyć całość w jedną, dowolnie kopiować dźwięki z jednego kanału do drugiego, jakby były zwykłym tekstem...

Wizualna reprezentacja dźwięków jest wielkim ułatwieniem w odnajdowaniu różnych informacji w postaci np. kaszlnięcia, które chcemy wyciąć. Łatwo też możemy zauważyć, czy dźwięk nie jest zbyt głośny, bo będzie on obcięty albo też zbyt cichy, co można naprawić w tym właśnie programie.

Zostańcie na tej stronie, by dowiedzieć się wiecej o tym programie.


Zobacz inne:

copyright © Pcwiedza.pl