Ta strona stosuje pliki cookies. Poczytaj co to jest w polityka cookies

Kursy i tutoriale wideo informatyczne


Kącik początkującego
Dobre programy - tutoriale
Programy biznes
Programowanie PHP

nauczycieli Program do ściągania muzyki z Youtube

    Są takie przypadki, gdy z Youtube nie chcemy ściągać całego filmu lecz potrzebny jest nam sam dźwięk. Chciałbym tu zaproponować program do ściągania muzyki z Youtube.

    Gdy urządzeniem docelowym ma być odtwarzacz mp3 wówczas wielkim marnotrastwem miejsca na karcie byłoby ściągać plik w formacie avi czy innym w którym jest i wizja i dźwięk. Poza tym urządzenia takie mogą nie czytać plików innych niż dźwiękowe typu mp3, wav itd.

Jak ściągać?

   Program to dodatek do firefoxa lub chroma, który po zainstalowaniu dodaje guzik, który umożliwia ściągnięcie pliku audio na dysk.

Gdzie wybieramy

program_do_sciagniecia_muzyki_z_youtube.jpg

Ściagnąć go można ze strony:

http://www.youtube-mp3.org/addons

Wchodzimy na link kierujący na addon dla przeglądarki której używamy, czyli albo Firefox albo Chrome i instalujemy ten dodatek.

mp3_z_youtube.jpgNastępnie przy uruchomieniu jakiegokolwiek filmu po chwili pojawi się pod nim napis: YTmp3 - Download as mp3. Obok na załączonym zdjęciu jest zaznaczony ten link w czerwonej elipsie. Gdy na tym klikniemy na niego uruchomi się dodatkowa zakładka w przeglądarce, która umożliwi nam ściągnięcie pliku mp3 na swój dysk.

Tak sciągnięty plik możemy już śmiało wgrać do swojego urządzenia odtwarzającego mp3, np. smartfonu, odtwarzacza mp3, radia zwykłego czy też samochodowego czytającego muzykę z pendriva czy innego sprzętu.

Na koniec chciałbym powiedzieć jeszcze jedno, by korzystając z programu do ściągania muzyki z Youtube nie naruszać praw autorskich poszczególnych podmiotów.


Zobacz inne:

copyright © Pcwiedza.pl