Ta strona stosuje pliki cookies. Poczytaj co to jest w polityka cookies

Kursy i tutoriale wideo informatyczne


Kącik początkującego
Dobre programy - tutoriale
Programy biznes
Programowanie PHP

nauczycieli Voipdiscount - operator Voip discount

     Sieć Internet umożliwiła darmowe rozmowy w jej obrębie a z czasem również na telefony stacjonarne. Gdy dużo korzystamy z rozmów telefonicznych warto zainstalować program lub kupić bramkę obsługującą telefonię internetową.

     Rozwiązanie takie ma swoje ogromne zalety, gdyż dzwonimy na telefony stacjonarne bardzo tanio lub nawet płącąc abonament otrzymujemy niekiedy około 5 godzin tygodniowo za darmo. By z tego korzystać musimy doładować około raz na 4 miesiące 10Euro netto, by dalej móc rozmawiać za darmo. Oczywiście te rozmowy nie naruszają kapitału, czyli tych 10Euro.
Te pieniądze możemy wykorzystać dzwoniąc na komórki.

Aktualny cennik jest dostępny na stronie operatora:
http://www.voipdiscount.com/en/calling-rates.html

Z tamtąd też można ściągnąć program, który umożliwi rozmowy Voip przez komputer.

Kiedy opłaci się założyć voipa?

    Gdy płacimy sporo za rozmowy telefoniczne na stacjonarne numery lub gdy mamy drogi abonament. Wówczas warto kupić bramkę internetową i podpiąć ją pod Internet i telefon i mieć użyteczny i tani sposób na rozmowy. Jeszcze prościej jest zainstalować program w komputerze i dzwonić poprzez niego i słuchawki z mikrofonem. Jest to jednak nieco uciążliwe, gdyż by zadzwonić musimy za każdym razem uruchamiać komputer. Znając życie często i tak łatwiej i wygodniej jest niestety zadzwonić z komórki..., ale gdyby telefon był cały czas pod ręką, wówczas nie byłoby w zasadzie wielkiej różnicy czy sięgnąć po komórkę, czy telefon stacjonarny.


Zobacz inne:

copyright © Pcwiedza.pl