Ta strona stosuje pliki cookies. Poczytaj co to jest w polityka cookies

Kursy i tutoriale wideo informatyczne


Kącik początkującego
Dobre programy - tutoriale
Programy biznes
Programowanie PHP

nauczycieli Własna strona WWW

     Dziś strona WWW to standard, który rozpowszechnił się podobnie jak kiedyś telefony komórkowe. Dziś firma, która nie ma strony WWW może wiele stracić nawet jeśli nie sprzedaje usług, czy towarów w sieci.

      Wystarczy popatrzeć na nawyki ludzi. Gdy brakuje jakiejś informacji, opinii o danym produkcie, czy też gdy szuka się sklepu z danym towarem a nawet tego w jakich godzinach jest otwarty to dość często najpierw szuka się w Intenecie...
Gdy zatem naszej strony nie ma w sieci ani żadnych informacji o nas to potencjalny klient może być przejęty przez konkurencję.

W dzisiejszych czasach praktycznie każdy może utworzyć w sieci swoją własną stronę i jest to tym bardziej sensowne, gdy mamy coś ciekawego do przekazania innym ludziom. Przykładowo zdobyliśmy spore doświadczenie w naszym hobby i teraz chcemy się nim podzielić z innymi. Jest to znakomity powód by otworzyć swojego bloga lub też własną stronę WWW.
Myślę, że o konieczności posiadania własnej strony nie muszę już więcej przekonywać natomiast spróbuję przybliżyć ten tamat zainteresowanym.
copyright © Pcwiedza.pl