Ta strona stosuje pliki cookies. Poczytaj co to jest w polityka cookies

Kursy i tutoriale wideo informatyczne


Kącik początkującego
Dobre programy - tutoriale
Programy biznes
Programowanie PHP

nauczycieli Załóż konto na allegro! Allegro założenie konta

Jak założyć konto na allegro?

Bardzo prosto:

01_allegro.gif

Uruchamiamy stronę www.allegro.pl Przechodzimy do linku "Rejestracja"Allegro założenie konta. Pierwsza ikonka u góry od lewej.

02_allegro.gifWpisujemy niezbędne dane osobowe takie jak Imię nazwisko, adres - pod który będą przychodziły nam zamawiane przedmioty, telefon oraz e-mail. (Musisz go mieć aby się zarejestrować - jeśli nie masz to załóż go za darmo).
03_allegro.gifPo zatwierdzeniu otrzymamy taką informację jak obok. Oznacza to, że powinniśmy sprawdzić e-maila, by móc kontynuować zakładanie konta na Allegro.
04_allegro.gifW otrzymanym e-mailu klikamy na link, który nas przekieruje na stronę, by wybrać sobie nazwę użytkownika w serwisie Allegro. Wybieramy tam nazwę/ksywę pod którą będziemy sprzedawać lub kupować towary. Nasze prawdziwe dane osobowe będą przekazywane tylko i wyłącznie wtedy, gdy kupimy coś lub sprzedamy.
06_allegro.gif

Gdy już ustalimy nazwę użytkownika i hasło przejdziemy do potwierdzania naszych danych osobowych (w pola te będą wpisane nasze dane). Jeśli wszystko jest wpisane poprawnie naciskamy dalej.
Nasze konto powinno już działać. Możemy już kupować, ale nie na aukcjach "kup teraz" i nie możemy sprzedawać.

07_allegro.gif

Wybieramy, czy chcemy dokonać aktywacji za pomocą konta bankowego za pomocą wpłaty 1zł lub decydujemy się na listowną aktywację. Wówczas do mniej więcej 2 tygodni powinien dotrzeć do nas list z numerem aktywacyjnym, potwierdzającym naszą tożsamość oraz poprawność wpisanych danych przy rejestracji. Po wpisaniu tego kodu mamy już w pełni wartościowe konto. Proces Allegro założenie konta został zakończony.
Zobacz inne:

copyright © Pcwiedza.pl