Ta strona stosuje pliki cookies. Poczytaj co to jest w polityka cookies

Kursy i tutoriale wideo informatyczne


Kącik początkującego
Dobre programy - tutoriale
Programy biznes
Programowanie PHP

nauczycieli Załóż konto w mbanku - Jak założyć konto w mbanku?

    Załóż darmowe konto bankowe w mbanku, będzie ono bardzo pomocne w naszej działalności w allegro.

Załóż konto mbank - Jak założyć konto w mbanku?


Dlaczego akurat eKONTO w mbanku?

  • bo jest to bardzo popularne konto i wiele osób sprzedających ma to konto, przez co przelew wykonany w tej chwili przez kupującego jest widoczny natychmiast u sprzedawcy, przez co transakcja może być wykonana natychmiast a jak wiadomo każdy kupujący chce jak najszybciej otrzymać towar,
  • nie ma żadnych opłat za utrzymanie konta (od 1 sierpnia natomiast jest opłata za kartę debetową, chyba że płacimy nią min. 100zł/miesięcznie wówczas i ona jest za darmo - oczywiście jak jest niepotrzebna można jej nie zamawiać)
  • konto w mbanku nie ma wymaganych minimalnych wpłat co miesiąc, by konto istniało,
  • przelewy przez Internet są całkowicie bezpłatne,
  • bardzo szybko możemy dokonać przelewu bez stania w kolejce, bez wychodzenia z domu i wielu innych związanych z tym uciążliwości,
  • konto jest zabezpieczone głównym hasłem (które warto co jakiś czas zmienić) - oraz każda transakcja jest zabezpieczona dodatkowo jednorazowym hasłem - w postaci listy haseł, lub też smsa, który otrzymujemy na wskazany telefon, gdy chcemy dokonać transakcji. Tak więc poznanie hasła głównego nie pozwoli nam jeszcze na dokonanie transakcji, potrzebne jest dodatkowe hasło jednorazowe - dla każdej transakcji inne.

No może wystarczy tych komplementów, jest wiele kont bankowych z których możemy skorzystać, jednak nie każde posiada wyżej wymienione zalety. Osobiście używam tego konta przez kilka lat i jestem z niego bardzo zadowolony (trochę mniej ze stanu gotówki na nim ale to już moja wina nie banku...).
By założyć konto w mbanku nie trzeba nawet wychodzić z domu! Wystarczy złożyć wniosek a kurier sam przyjedzie i zweryfikuje nasze dane osobowe.

Rodzaje kont:
A co jeśli mam poniżej 18 lat? Nie ma probelmu załóż izzyKONTO (od 13 lat):Jeśli nie posiadamy firmy i mamy więcej niż 18 lat proponuję założyć eKONTO, którego i ja używam.

W powyższym spisie kont klikamy na "więcej..." przy koncie, które chcemy założyć.

mbank_01.gifW opisie skupimy się na eKONCIE. Po kliknięciu na napis "więcej..." uruchomi się nam okno pokazane obok. Mamy tu spis funkcjonalności tego konta. Zatem kontynuujemy zakładanie konta przez kliknięcie na napis: "Złóż wniosek".
mbank_02.gifW kolejnym kroku wybieramy rodzaj konta, czyli eKONTO, oraz indywidualne, chyba że chcemy mieć wspólne konto z współmałżonkiem.
mbank_03.gifNiżej znajduje się formularz, gdzie wpisujemy wszystkie niezbędne dane osobowe, oraz adres zamieszkania.

Klikamy dalej, wybieramy kiedy kurier może do nas przyjechać w celu potwierdzenia tożsamości. Musimy mieć wtedy dowód osobisty przy sobie i podpisać umowę z mbankiem i to wszystko!


Zobacz inne:

copyright © Pcwiedza.pl