Ta strona stosuje pliki cookies. Poczytaj co to jest w polityka cookies

Kursy i tutoriale wideo informatyczne


Kącik początkującego
Dobre programy - tutoriale
Programy biznes
Programowanie PHP

nauczycieli Aktywacja Allegro

     Odrębną kwestią jaka pozostaje nam oprócz rejestracji Allegro jest aktywacja konta Allegro. Jest ona potrzebna po to by potwierdzić nasz adres zamieszkania. Jest też konieczna zanim zaczniemy czymś handlować oraz zanim będziemy mieli pełne możliwości konta Allegro.

Aktywacja Allegro

Po zarejestrowaniu się na: www.allegro.pl . Aktywujemy się i możemy tego dokonać na dwa sposoby:

  • Gdy nie posiadamy konta bankowego możemy tego dokonać za pomocą listu weryfikującego, który wysyła obsługa serwisu Allegro. Po zalogowaniu się na swoje konto Allegro wchodzimy na podstronę aktywacji i tam wybieramy opcję listową. List zostanie wysłany do nas a w nim otrzymamy kod, który będzie trzeba przepisać i zatwierdzić. Od tej pory nasze konto będzie w pełni funkcjonalne i będziemy mogli już wystawiać nasze produkty oraz dokonywać zakupów bez oraniczeń konta bez aktywacji.

    Warto jednak założyć konto bankowe najlepiej z dostępem internetowym, które pozwala na szybkie przelewy online. Jednym z nich jest ekonto mbanku, które jest dostępne za darmo o ile nie zamawiamy karty debetowej, lub dokonujemy nią płatności minimum100zł/miesięcznie.

  • Druga znacznie szybsza możliwość to dokonanie weryfikacji za pomocą konta bankowego. Jak to możliwe? Otóż dokonujemy przelew w wysokości 1 zł  na konto Allegro a serwis ten w ciągu względnie krótkiego czasu (do trzech dni) zatwierdza nam konto.
    Przy wyborze aktywacji przez konto bankowe powinniśmy zdecydować, czy serwis Allegro ma z powrotem zwrócić nam ten 1zł na nasze konto bankowe, czy też na konto Allegro. Przy drugim wyborze będziemy mogli w przyszłości pokryć prowizję za nasze sprzedaże. Wybór należy do nas.

Po aktywacji pierwszym czy drugim sposobem możemy zacząć aktywnie naszą działalność na serwisie Allegro.
Zobacz inne:

copyright © Pcwiedza.pl