Ta strona stosuje pliki cookies. Poczytaj co to jest w polityka cookies

Kursy i tutoriale wideo informatyczne


Kącik początkującego
Dobre programy - tutoriale
Programy biznes
Programowanie PHP

nauczycieli Gdzie założyć konto bankowe

     Istnieje wiele instytucji, które umożliwiają założenie konta bankowego. Oczywiście jeśli mam doradzać to najepiej założyć je za darmo i za darmo je prowadzić. Dodatkowo jeśli korzystamy na co dzień z dobrodziejstw jakie daje nam Internet to koniecznie niech to będzie konto internetowe.

      Zyskamy sporo czasu jeśli wykonujemy choćby nawet jeden przelew miesięcznie. Sama myśl, że miałbym coś kupić np. na allegro czy w jakimś sklepie internetowym i musiałbym iść na pocztę czy jechać do siedziby banku, by za przedmiot zapłacić chyba by mnie skutecznie od tego zakupu odwiodła. Musiałoby mi na czymś wybitnie zależeć, by się aż tak "nadwyrężać"...
      W sumie jak miałbym wsiadać w auto i jechać na pocztę lub do banku to może lepiej by było podjechać już do sklepu i mieć towar od ręki?
To właśnie konta bankowe internetowe w dużej mierze sprawiają, że kupuję w sieci, bo jest wygodniej, często taniej i nie trzeba wychodzić z domu...

    Dlatego polecam konto bankowe z dostępem do Internetu i możliwością płacenia przez niego najlepiej jeszcze jeśli ani za samo konto ani za przelewy nie trzeba będzie wcale płacić.
Kontem, które spełnia te oczekiwania jest np. konto mbanku o nazwie:

eKonto - kliknij i załóż konto za darmo 

    Założyć można bardzo prosto i szybko wystarczy wypełnić formularz a następnie wpisać swoje dane i czekać na kuriera z umową.
Warto wiedzieć, że jeśli zależy nam na całkowitej darmowości to nie zamawiajmy karty płatniczej-bankomatowej lub jeśli nam na niej zależy i ją zamówimy a chcemy by było za darmo to musimy dokonać choć jednej transakcji w sklepie tą kartą na kwotę co najmniej 100zł. Wówczas za kartę nic nie zapłacimy.


Zobacz inne:

copyright © Pcwiedza.pl