Ta strona stosuje pliki cookies. Poczytaj co to jest w polityka cookies

Kursy i tutoriale wideo informatyczne


Kącik początkującego
Dobre programy - tutoriale
Programy biznes
Programowanie PHP

nauczycieli Konwersja flv na avi

     Czasem potrzebujemy pliki video ściągnięte z Internetu zakodowane we flashu przerobić na format bardziej zjadliwy dla naszego komputera. Pomocny w tym będzie program Pazera Free FLV to Avi Converter.

Dzięki temu programowi, będziemy mogli bezproblemowo odczytać pliki FLV na swoim komputerze, lub po przekonwertowaniu na format 3gp wgrać do swojego telefonu.

By nie przedłużać... Program ściągamy ze strony: Pazera Free FLV to AVI Converter. Po rozpakowaniu ściągniętego pliku możemy uruchomić go za pomocą pliku flvtoavi.exe.

konwersja_02.jpg

 Powinien ukazać się nam mniej więcej taki obraz jak obok. możemy tu wybrać całe mnóstwo opcji dotyczących zarówno dźwięku jak i obrazu.

Następnie klikamy na opcję dodaj pliki, wyszukujemy pliki, które mają być przerobione na avi, ustawiamy preferowane przez nas ustawienia dźwięku i obrazu, a następnie dajemy konwertuj. W zależności od wielkości pliku wykona się nam wówczas konwersja.

Gdybyśmy przypadkiem chcieli ten plik wgrać do komórki to musimy go przerobić na format 3gp, ale to już jest tematem kolejnego artykułu, który można obejrzeć tu: film avi na 3gp


Zobacz inne:

copyright © Pcwiedza.pl